Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Nowy Ford KA+, czyli przestronne miejskie auto

W salonie Ford Pol-Motors powiało świeżością – do grona naszych Fordów dołączył Nowy Ford KA+.

Czym charakteryzuje się Nowy Ford KA+?

 

  • Przestrzeń – Samochód został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną ilość miejsca wewnątrz kabiny, pozostawiając przy tym funkcjonalność wnętrza oraz komfortowe warunki jazdy dla 5 dorosłych osób.
  • Ekonomiczność – Nowy Ford KA+ napędzany jest czterocylindrowym silnikiem benzynowym Ti-VCT o pojemności 1.2 l, który jest dostępny w dwóch wersjach: o mocy 70 KM oraz 85 KM. Silniki spełniają normę emisji spalin Euro 6 oraz  niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2. Kolejnym czynnikiem wspierającym oszczędną jazdę jest wskaźnik zmiany biegów, umieszczony na desce rozdzielczej, który sygnalizuje optymalny moment zmiany biegów.
  • Zwrotny – to niezwykle kompaktowy i zwrotny model, który łączy w sobie przestrzeń dla pasażerów i wygodę prowadzenia oraz parkowania. Komfort i bezstresowe parkowanie w najtrudniejszych miejscach ułatwiają tylne czujniki parkowania.
  • Komfort i udogodnienia  – samochód wyposażony jest w system SYNC z obsługą głosową i funkcją AppLink, który umożliwia sterowanie systemem audio, wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą komend głosowych, odtwarzanie muzyki z pamięci USB, a także za pomocą Bluetooth®.  Funkcja AppLink pozwala na  obsługę  aplikacji za pomocą ekranu pokładowego.

 

Nowy Ford KA+ w promocyjnych cenach:

BlobServer-2

Zobacz film z Nowym Ford KA+:

Napisz do nas na Messengerze!