Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Kontakt

Autoryzowany Salon i Serwis Ford Pol-Motors

Bardzka 1, 50-516 Wrocław

Recepcja:
Tel.: 71 369 75 00
recepcja@polmotors.wroc.pl

Sekretariat:
Tel.: 71 369 75 12
secr@polmotors.wroc.pl

Godziny otwarcia:

SALON
Poniedziałek-piątek: 9:00-19:00
Sobota: 9:00-15:00

SERWIS
Poniedziałek-piątek: 7:00- 20:00
Sobota: 7:00-15:00

Formularz kontaktowy


SALON

Daniel Madejski
Dyrektor Sprzedaży
M: 604 124 349
dmadejski@polmotors.wroc.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Tel: 71 369 75 51
salon@polmotors.wroc.pl

Dawid Maryszczak
Kierownik Salonu
M: 660 752 189
dmarszczak@polmotors.wroc.pl

Monika Dmochowska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych
M: 507 732 645
mdmochowska@polmotors.wroc.pl

Radosław Krzywiński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych
M: 606 676 146
rkrzywinski@polmotors.wroc.pl

Stefania Kubiak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych
M: 602 611 095
skubiak@polmotors.wroc.pl

FLOTA

Tel: 71 369 75 58
flota@polmotors.wroc.pl

Bartosz Elias
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
M: 668 021 984
belias@polmotors.wroc.pl

Karol Dzido
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
M: 606 695 478
kdzido@polmotors.wroc.pl

Dawid Banyś
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
M: 784 039 516
dbanys@polmotors.wroc.pl

TRANSIT CENTRUM

dostawcze@polmotors.wroc.pl

Marcin Byra
Kierownik Sprzedaży
M: 698 630 770
mbyra@polmotors.wroc.pl

Krzysztof Janicki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych
M: 799 019 19
kjanicki@polmotors.wroc.pl

Piotr Chwastowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych
M: 606 820 578
pchwastowski@polmotors.wroc.pl

UŻYWANE

Tel: 71 369 75 41
uzywane@polmotors.wroc.pl

Sebastian Popiel
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
M: 606 676 150
spopiel@polmotors.wroc.pl

Marek Bem
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych
M: 606 676 149
mbem@polmotors.wroc.pl

SEKCJA FINANSOWA

Szymon Franz
Kierownik Sekcji Finansowej
M: 606 695 470
T: 71 369 75 56
sfranz@polmotors.wroc.pl

Marta Kwiatkowska
Doradca ds. sprzedaży produktów finansowych
M: 660 541 822
T: 71 369 75 55
mkwiatkowska@polmotors.wroc.pl

Sławomir Majewski
Doradca ds. sprzedaży produktów finansowych
M: 602 336 321
smajewski@polmotors.wroc.pl

SERWIS

Wojciech Ławrynowicz
Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej
wlarwynowicz@polmotors.wroc.pl

Sylwia Łukasiewicz
Kierownik Biura Obsługi Klienta/Handlowiec BSC
slukasiewicz@polmotors.wroc.pl

Andrzej Moczulski
Mistrz Warsztatu
amoczulski@polmotors.wroc.pl

DORADCY SERWISOWI

Tel: 71 369 75 61
dortech@polmotors.wroc.pl

Dariusz Majchrzak
Doradca Serwisowy
dmajchrzak@polmotors.wroc.pl

Piotr Połczyński
Doradca Serwisowy
ppołczyński@polmotors.wroc.pl

Tomasz Kmiecik
Doradca Serwisowy
tkmiecik@polmotors.wroc.pl

Konrad Urbański
Doradca Serwisowy
kurbanski@polmotors.wroc.pl

Magdalena Kuch
Recepcjonistka serwisu
mkuch@polmotors.wroc.pl

BUSINESS SERVICE CLUB

Paweł Polak
Koordynator BSC
M: 694 445 522
ppolak@polmotors.wroc.pl

Konrad Urbański
Koordynator BSC
M: 600 213 533
kurbanski@polmotors.wroc.pl

CZĘŚCI I AKCESORIA

Jarosław Golec 
Kierownik Działu Części
T: 71 369 75 79
jgolec@polmotors.wroc.pl

 

SPRZEDAŻ HURTOWA:

T: 71 369 75 15

Marta Kołata
Koordynator sprzedaży hurtowej
M: 602 336 268
mkolata@polmotors.wroc.pl

Piotr Goźliński
Przedstawiciel Handlowy
M: 606 993 637
pgozlinski@polmotors.wroc.pl

Adam Ławrynowicz
Przedstawiciel Handlowy
M: 728 947 292
alawrynowicz@polmotors.wroc.pl

Aleksandra Pilc
Przedstawiciel handlowy
M: 571 401 121
apilc@polmotors.wroc.pl

SPRZEDAŻ DETALICZNA:

magazyn@polmotors.wroc.pl

 

Maciej Ławrynowicz
Specjalista ds. Części
M: 602588728
T: 71 369 75 75
mlawrynowicz@polmotors.wroc.pl

Tomasz Golec
Specjalista ds. Części
T: 71 369 75 78
magazyn@polmotors.wroc.pl

Marek Merwart
Specjalista ds. Części i Akcesoriów
T: 713697579
mmerwart@polmotors.wroc.pl

DZIAŁ LIKWIDACJI SZKÓD

Tel: 71 369 76 20

Bogdan Sobotkiewicz
Kierownik Działu
bsobotkiewicz@polmotors.pl

Rafał Szymecki
Doradca blacharski
T: 71 369 76 17
rszymecki@polmotors.wroc.pl

Mateusz Mróz
Doradca Blacharski
T: 71 369 76 17
mmroz@polmotors.wroc.pl

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Tel: 71 369 75 65
skp@polmotors.wroc.pl

Andrzej Pilarski
Diagnosta
apilarski@polmotors.wroc.pl

Stanisław Mokrzycki
Diagnosta
smokrzycki@polmotors.wroc.pl