Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

finansowanie-wprowadzenie

Finansowanie – Wprowadzenie

Samochód idealny już wybrany? Sfinansuj go dzięki programom kredytowym i leasingowym Forda. Nasza oferta skutecznie odpowiada na potrzeby klientów detalicznych oraz klientów biznesowych.

 

Ford MULTIOPCJE

 

Program jest przygotowany tak, aby Twoje raty były niskie (np. 300 zł brutto), gdyż spłacasz tylko część wartości samochodu.
Program przeznaczony dla klientów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą.

Jesteś właścicielem samochodu, co zapewnia większą swobodę w zakresie wyboru opcji ubezpieczenia, likwidacji szkód, sposobów zakończenia umowy w porównaniu z leasingiem. Dealer gwarantuje Ci cenę odkupu samochodu po zakończeniu umowy. Możesz skorzystać z tej ceny lub sprzedać pojazd na zasadach wolnorynkowych. Niezależnie od programu oferujemy możliwość odkupienia pojazdu w trakcie całej umowy (nawet więcej niż ratę balonową, jednak kwota kredytu powinna być mniejsza niż wartość rynkowa). Nadwyżkę zwrócimy Tobie. Możesz ją przeznaczyć np. na wkład własny na kolejny pojazd.

Masz wybór: Zamieniasz na nowy, Zwracasz lub Zatrzymujesz i używasz dalej:

  • Jeśli wybierzesz Zamianę na nowy, Dealer spłaci za Ciebie ratę balonową i zaoferuje samochód na warunkach lojalnego klienta (korzystniejsze raty, lepszy pojazd).
  • Jeśli wybierzesz Zwrot, Dealer zapłaci za Ciebie ostatnią ratę balonową. Nie poniesiesz dodatkowych kosztów, pod warunkiem, że samochód jest w dobrym stanie i uzgodniony przebieg nie został przekroczony.
  • Jeśli wybierzesz Zatrzymanie pojazdu – możesz rozłożyć ratę balonową na dłuższy okres kredytu lub spłacić w całości ratę balonową.

Stale korzystasz z najnowszych technologii i opieki serwisowej Forda – bo częściej jeździsz nowym Fordem! Przekłada się to na obniżenie kosztów serwisu. Teraz sprzedajemy Fordy również z 7 letnią gwarancją Producenta. Oferta jest dostępna przy wpłacie własnej już od 0% wartości samochodu

Masz możliwość wyboru okresu umowy – 2, 3 lub 4 lata (gwarantowana kwota odkupu zależy od okresu umowy a nie od wpłaty własnej). Program gwarantuje wysokie limity przebiegu samochodu, przebieg weryfikowany dopiero na końcu umowy, niewielkie stawki za przekroczenie przebiegu. Poza programem oferujemy możliwość uzgodnienia indywidualnych limitów przebiegu. Minimum formalności daje uproszczona procedura (jedynie oświadczenie klienta o dochodzie). Program w każdym przypadku nie zakłada żadnych odpłatnych zabezpieczeń kredytu. W razie finansowania dla osób prywatnych uzyskujesz dodatkowe korzyści gwarantowane ustawą o kredycie konsumenckim. Jeśli masz firmę uzyskujesz korzyści podatkowe (odliczenie VAT zgodnie z ustawą, odliczenie od podatku dochodowego – amortyzacja samochodu oraz koszt odsetek i opłat). Przed końcem obowiązywania umowy Ford MultiOpcje skontaktujemy się z Tobą, aby dać Ci odpowiednio dużo czasu na podjęcie decyzji, z której opcji zakończenia umowy chciałbyś skorzystać.

 

Skontaktuj się z nami teraz! Zapraszamy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.


 

Sprawdź ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie razem z nami.

Napisz do nas na Messengerze!