Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Ford Flota

Obszary działań flotowych wymagają  kontroli nad wieloma aspektami.

Ważnymi czynnikami są m.in.:

 

 

SPOSÓB  NABYCIA 

SERWISOWANIE
ORAZ WŁAŚCIWA EKSPLOATACJA

KONTROLA ZUŻYCIA PALIWA 

UBEZPIECZENIA
I FINANSOWANIE FLOTY

PRZEZNACZENIE FLOTY PO OKRESIE EKSPLOATACJI

 

 

Powyższe czynniki wiążą się z podjęciem trudnych, lecz bardzo ważnych decyzji. Nasi specjaliści z działu Floty dokładają wszelkich starań, by każdy z tych czynników był dopasowany do wymagań Klienta i jego firmy.

 

 

Naszym celem jest zmaksymalizowanie komfortu i satysfakcji podczas decyzji zakupowych oraz późniejszą opiekaną nad Klientem i jego flotą pod względem doboru nowych samochodów oraz opieką posprzedażną samochodów eksploatowanych.

 

 

Dlaczego Ford?

Samochody marki Ford to wielokrotnie wyróżniane pojazdy w kategoriach marek flotowych, co doskonale poświadcza ich skuteczność w dziedzinie samochodów firmowych.

 

 

Poznaj kluczowe wartości Ford Flota:

  1. Zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści ukierunkowani są na wysokiej jakości obsługę, która zaowocować ma odnalezieniem najlepszego rozwiązania dla naszych Klientów.
  2. Zapewniamy najnowsze produkty zarówno pod względem technologicznym, jak i w kwestii obsługi serwisowej. Proponujemy zoptymalizowane rozwiązania oraz dogodne warunki świadczenia usług posprzedażnych. Dedykowanym programem dla klientów biznesowych jest Business Service Club, który gwarantuje najlepsze warunki opieki serwisowej Twojej floty.
  3. Samochody Ford to technologia, która przyczynia się do bezpiecznej, ekonomicznej i przyjemnej podróży. Długie wyjazdy służbowe Fordem wykluczają wysokie faktury paliwowe, a gwarantują satysfakcję oraz bezpieczeństwo.
  4. Decydując się na Forda wybierasz także dobry wizerunek swojej firmy. Nasze samochody to nowoczesny design i wysoka jakość wykończenia.
  5. Długoterminowe korzyści i współpraca. Ekonomiczne rozwiązania technologiczne oraz specjalne programy usługowe i finansowe przyczyniają się do kontroli nad budżetem przeznaczonym na flotę. Długofalowa współpraca pozwoli nam na analizę i późniejszą optymalizację świadczonych dla firm usług.

 

 

 

 

 


 

Umów się z naszymi specjalistami ds. samochodów flotowych

Monika Andrecka

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

M: 606 695 478

mandrecka@polmotors.wroc.pl

Napisz do nas na Messengerze!