Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Transit Autobus

Transit Autobus

Najwyższa jakość podróżowania dla 18 osób

Katalog PDF Jazda testowa

Ford Transit Autobus to samochód wytrzymał i elegancki, a przy tym niezwykle wygodny nawet dla 18 osób. Model ten oferuje wiele opcji personalizacji poprzez szeroką gamę wersji nadwozia i liczby miejsc, po wersje wykończenia i dodatkowe opcje wyposażenia.

 

Ford Transit Autobus dostępny jest już od:

1811 PLN/mies.* w Ford Multi Opcje

1728 PLN netto/mies.** w Ford Leasing Opcje

3_V363T_M_L_37162

Ford Transit Autobus to idealne połączenie nowoczesnego designu oraz praktycznych i pomocnych rozwiązań. Stylistyka tego samochodu czyni ten model reprezentacyjnym, a każda firma może traktować go jako swoją najlepszą wizytówkę.

Elementy nadwozia, jak dynamiczne reflektory, czy zdecydowany grill nadają charakteru, a szeroka gama kolorów lakierów będzie podkreślać jego docelowy charakter.

Wnętrze tego modelu zostało zaprojektowane z myślą o komforcie dla podróżujących oraz harmonijnym i czystym wnętrzu gwarantującym przestrzeń także dla przewożonego bagażu. Nowoczesne technologie oraz praktyczne rozwiązania, jak przemyślane schowki, czy uchwyty dodają temu modelu stylu, klasy oraz przynoszą duży komfort.

 • Ford SYNC 3 to szybki i intuicyjny w obsłudze system, sterowany za pomocą prostych poleceń głosowych. Ford SYNC 3 posiada także 8’’ wyświetlacz z intuicyjnym interfejsem oraz wyposażony jest w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z telefonu na ekranie. System SYNC 3 jest także zintegrowany z systemem nawigacji satelitarnej. Wraz z systemem SYNC 3 otrzymujemy także zaawansowany system audio z radiem cyfrowym DAB, odtwarzaczem CD, portem USB oraz wysokiej jakości głośnikami.

 • Długa podróż? Adaptacyjny tempomat to idealne rozwiązanie podczas wielogodzinnych tras. Jest to system kontroli prędkości, który monitoruje drogę przed samochodem i pozwala wybrać i utrzymywać prędkość z jaką chce jechać kierowca. Gdy system wykryje pojazd znajdujący się przed samochodem, spowoduje, że auto zwolni lub zahamuje, a w momencie, kiedy sytuacja na drodze się zmieni, system powróci do pierwotnych ustawień.
 • Podczas długich tras przydatny okazuje się system kontrolujący poziom zmęczenia kierowcy. System analizuje styl jazdy i jeśli wykryje spadek koncentracji, to na kokpicie pojawi się ikona ostrzegawcza, sygnalizująca konieczność odpoczynku kierowcy.
 • Praktycznie, bezpiecznie i bezproblemowo - dzięki takim funkcjom, jak technologia Ford MyKey® umożliwia przypisanie do kluczka stałych parametrów, które w realny sposób przekładają się na jazdę samochodem, jak np.: prędkość maksymalna, czy przypomnienie o zapięciu pasów.
 • Bezstresowe parkowanie zapewniają przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania, która pomaga wychwycić najtrudniejsze do zauważenia elementy.
 • Traffic Sign Recognition to system rozpoznawania znaków drogowych, który automatycznie odczytuje znaki drogowe z ograniczeniem prędkości lub zakazem wyprzedzania i wyświetla je na desce rozdzielczej.
 • Podgrzewana przednia szyba Quickclear, skonstruowana jest tak, aby w kilka chwil rozmrozić lód, śnieg, czy usunąć parę. Idealna funkcja, gdy podczas zimy samochód parkuje na zewnątrz.
 • Samochód wyposażony jest także w wiele schowków i uchwytów ułatwiających utrzymanie porządku i czystości w kabinie samochodu. Schowki to przekrój małych przegródek na drobne elementy oraz pojemne schowki, które zmieszczą duże teczki, czy laptopa.
 • Pomocny podczas jazdy w nocy jest system automatycznego sterowania światłami drogowymi Auto High Beam. Jest to układ oświetlenia, który wykrywając sytuację na drodze  zmienia  światła drogowe na mijania lub gdy druga jest pusta, powraca do świateł długich.
 • Przestrzeń ładunkowa Forda Transit została zaprojektowana tak, aby oprócz wytrzymałości, gwarantowała także łatwe czyszczenie i organizację. Dodatkowo samochód oferuje wiele możliwości konfiguracyjnych, co pozwala na uzyskiwania najdogodniejszych opcji układu siedzeń i miejsca na przewożenie bagażu.
 • Ford Transit Autobus to wysoki poziom bezpieczeństwa. Samochód wyposażono w wiele nowoczesnych technologii, mających za zadanie utrzymywać bezpieczną i sprawną podróż. Oprócz systemów, które zastosowano aby podnosić komfort i bezpieczeństwo podczas podróży, model dostępny jest wraz z szeregiem technologii zabezpieczających samochód przed kradzieżą.

 • Ford SYNC z funkcją Wzywania Pomocy to system, który w momencie wypadku i uruchomienia poduszek powietrznych lub odcięcia pompy paliwa, łączy się ze służbami ratunkowymi oraz podaje im współrzędne GPS. Dzieje się to dzięki wykorzystaniu połączenia systemu ze smartfonem. Połączenie można w każdej chwili wyłączyć.
 • Pre-Collision Assist to system, który redukuje siłę zderzenia lub całkowicie unika kolizji. System ma wykrywać, czy samochód jadący przed Tobą nagle zahamował i jeśli taką sytuacja ma miejsce, technologia automatycznie włącza hamulce. Podczas hamowania awaryjnego ważne jest także ostrzeżenie kierowcy jadącego za samochodem, o ostrym hamowaniu. Podczas takie zdarzenia, automatycznie załączają się światła awaryjne z dodatkową funkcją pulsacyjnego działania świateł stopu.
 • Podczas awaryjnego hamowania niezwykle przydatny jest także system przeciwdziałający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS) wraz z elektronicznym rozdziałem siły hamowania zapewniają lepszą kontrolę, a układ wspomagania hamowania, w razie potrzeby zwiększa siłę nacisku na hamulec.
 • O maksymalną przyczepność i stabilizację toru jazdy dbają elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) oraz układ kontroli trakcji (TC). O bezpieczne utrzymanie przyczepy zadba system Trailer Sway Control. Dodatkową stabilność i bezpieczeństwo zapewnia także system zapobiegający przewróceniu się pojazdu (RSC), który wykrywa utratę stabilności pojazdu.
 • Ford Transit posiada kurtyny, poduszkę powietrzną kierowcy i pasażera oraz boczne poduszki powietrzne (dla pasażerów jadących z przodu).

Ford Transit Autobus to wysoki poziom bezpieczeństwa. Samochód wyposażono w wiele nowoczesnych technologii, mających za zadanie utrzymywać bezpieczną i sprawną podróż. Oprócz systemów, które zastosowano aby podnosić komfort i bezpieczeństwo podczas podróży, model dostępny jest wraz z szeregiem technologii zabezpieczających samochód przed kradzieżą.

Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy to system, który w momencie wypadku i uruchomienia poduszek powietrznych lub odcięcia pompy paliwa, łączy się ze służbami ratunkowymi oraz podaje im współrzędne GPS. Dzieje się to dzięki wykorzystaniu połączenia systemu ze smartfonem. Połączenie można w każdej chwili wyłączyć.

Pre-Collision Assist, to system, który redukuje siłę zderzenia lub całkowicie unika kolizji. System ma wykrywać, czy samochód jadący przed Tobą nagle zahamował i jeśli taką systacja ma miejsce, technolgia automatycznie włącza hamulce. Podczas hamowania awaryjnego ważne jest także ostrzeżenie kierowcy jadącego za samochodem, o ostrym hamowaniu. Podczas takie zdarzenia, automatycznie załączają się światła awaryjne z dodatkową funkcją pulsacyjnego działania świateł stopu.

Podczas awaryjnego hamowania niezwykle przydatny jest także system przeciwdziałający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS) wraz z elektronicznym rozdziałem siły hamowania zapewniają lepszą kontrolę, a układ wspomagania hamowania, w razie potrzeby zwiększa siłę nacisku na hamulec.

O maksymalną przyczepność i stabilizację toru jazdy dbają elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) oraz układ kontroli trakcji (TC). O bezpieczne utrzymanie przyczepy zadba system Trailer Sway Control. Dodatkową stabilność i bezpieczeństwo zapewnia także system zapobiegający przewróceniu się pojazdu (RSC), który wykrywa utratę stabilności pojazdu.

Ford Transit posiada kurtyny, poduszkę powietrzną kierowcy i pasażera oraz boczne poduszki powietrzne (dla pasażerów jadących z przodu)

*Rata miesięczna w programie Ford Mutli Opcje dla Forda Transit V363 Euro 6, 2.2 TDCi 125 KM, m6 RWD 410 L3 Trend Bus M2 w cenie 138 900 zł brutto, wkład własny 20%, okres finansowania 36 miesięcy.
Przykład reprezentatywny na dzień 24.05.2018. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,66%, całkowita kwota kredytu 116 676 zł, oprocentowanie w skali roku 6,99%, 35 miesięcznych równych rat w wysokości 1 881,59 zł i ostatnia rata – 73 295, 21 zł.

**Wyliczenie dla Forda Transit V363 Euro 6, 2.2 TDCi 125 KM, m6 RWD 410 L3 Trend Bus M2 w cenie 138 900 zł brutto na okres 24 miesięcy i opłacie wstępnej 20%. Kalkulacja została przygotowana w oparciu o wskaźnik WIBOR 3M. Podana wysokość raty w ofercie Ford Leasing Opcje wynosi 1727,89 zł netto.

Trend

Silniki:
– 2,2 TDCi 125 KM (Euro 6 HDT)
– 2,2 TDCi 155 KM (Euro 6 HDT)

 

Zewnętrze elementy wyposażenia:
– Pełne kołpaki
– Chlapacze tyle
– Boczne drzwi przesuwne
– Elektryczny stopień po stronie pasażera
– Szerokie boczne listwy nadwozia
– Podgrzewane boczne lusterka z kierunkowskazami, elektrycznie sterowane
– Krata wlotu powietrza w kolorze srebrnym lub czarnym
– Światła do jazdy dziennej
– Światła przeciwmgielne przednie
– Halogenowe reflektory projekcyjne ze statycznymi światłami doświetlającymi

 

Wewnętrzne elementy wyposażenia:
– Radio MP3/CD z 3,5′; wyświetlaczem wielofunkcyjnym i systemem SYNC z AppLink Bluetooth, sterowaniem głosowym, gniazdem USB/iPod oraz przełącznikami sterowania na kierownicy
– Tempomat z regulowanym ogranicznikiem prędkości
– Klimatyzacja manualna przód/tył
– Kierownica 4-ramienna skórzana, z regulacją odległości i kątem pochylenia
– Szyby przednie sterowane elektrycznie
– Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem
– Wskaźnik zmiany biegów
– Fotek kierowcy z regulacją w 8 kierunkach
– Fotel pasażera z regulacją w 2 kierunkach
– Podwójne fotele pasażera z unoszonym siedziskiem ze schowkiem i rozkładanym stolikiem
– Lampki oświetlające wnętrze w tym do czytania map
– Oświetlenie dolnej części wnęki bocznych drzwi przesuwnych po stronie pasażera
– Półki podsufitowe ba bagaż z lampkami LED i regulowanymi dyszami nawiewu
– Gumowa wykładzina podłogi łatwo czyszcząca

 


Możliwa jest także opcja z dodatkowymi pakietami wyposażenia opcjonalnego. 


Zapraszamy do naszego salonu:

ul. Bardzka 1, Wrocław

Tel: 71 369 75 00

Email: recepcja@polmotors.wroc.pl

Napisz do nas na Messengerze!