Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Transit Podwozia

Najlepsze rozwiązanie dla biznesu.

Katalog PDF Jazda testowa

Transit Podwozia to samochody stworzone do pracy. Ford oferuje aż 5 długości nadwozia, 2 rodzaje kabiny i 3 różne napędy, co pozwala na maksymalną personalizację i dopasowanie pojazdu pod potrzeby firmy.

transit-podwozia

Ford Podwozia to nowoczesna opcja dla nowoczesnych firm. Stylistyka tego samochodu to połączenie praktyczności, wytrzymałości oraz innowacyjnych rozwiązań z przemyślanym designem.

 

Kabina tego Transita to przede wszystkim ergonomiczne i wygodne wnętrze, które pozwala na przyjemne prowadzenie samochodu.

 

Ford Podwozie odzwierciedlają styl, jakość i wytrzymałość Forda, co przekłada się na satysfakcję w jego użytkowaniu.

 

Transit Podwozie występują wraz z szeroką gamą kolorów nadwozia oraz z trzema wersjami wykończenia wnętrza.

Transit Podwozie wyposażony jest w systemy i układy wspomagające prowadzenie oraz podnoszące komfort, jak każdy inny Ford.

 

Do grona technologii i udogodnień zaliczają się m. in.:

  • Ford SYNC 3 z dużym wyświetlaczem, opcją sterowania głosem, nawigacją czy i aplikacjami umożliwiającymi połączenie systemu z każdym smartfonem,
  • Klimatyzacja,
  • Elektrycznie składane lusterka oraz szyby,
  • Praktyczne gniazda zasilania,
  • Tempomat,
  • System monitorujący zmęczenie kierowcy.

Ford Podwozie dba o bezpieczeństwo osób nim podróżujących oraz przewożonych materiałów. Spokojne podróże zapewnia wiele systemów, które sprawują kontrolę nad torem jazdy, stabilnością samochodu, przyczepnością do jezdni, ciśnieniem w oponach, czy dodatkowym wsparciu podczas hamowania awaryjnego.

 

O bezpieczeństwo podczas postoju zadbają zamki antywłamaniowe oraz opcjonalne systemy alarmowe.

Ford Transit wyposażony jest w najnowsze silniki Ford EcoBlue 2.0 TDCi. Dostępne są trzy wersje mocy: 105 KM / 360 Nm, 130 KM / 385 Nm oraz 170 KM / 405 Nm.

Ekonomiczne silniki Forda wspierane są także dzięki dodatkowym systemom wspierającym ekonomię jazdy. Mniejsze zużycie paliwa uzyskasz także dzięki systemowi Auto-Start-Stop, który podczas np. zatrzymania się na światłach automatycznie wyłącza silnik, natomiast nieprzerwania dostarcza energie do reszty aktywnych systemów, jak radio czy reflektory. Zużycie paliwa kontroluje także system monitorujące przyspieszenie pojazdu.

 

Silniki Forda EcoBlue 2.0 l TDCi o mocy 130 KM i 170 KM są dostępne z sześciobiegową automatyczną przekładnią SelectShift, która łączy w sobie wygodę automatycznej skrzyni biegów z manualną kontrolą zmiany biegów.


Zapraszamy do naszego salonu:

ul. Bardzka 1, Wrocław

Tel: 71 369 75 00

Email: recepcja@polmotors.wroc.pl

Napisz do nas na Messengerze!