Ford Pol-Motors - Twój dealer Forda

Wypożyczenie samochodu na majówkę

Planowanie wyjazdu na majówkę obejmuje zwykle te same punkty na check liście, począwszy od rezerwacji hotelu poprzez zaplanowanie atrakcji, które warto odwiedzić w miejscu docelowym aż po listę niezbędnych rzeczy. Coraz więcej osób decyduje się również na wypożyczenie samochodu z wypożyczalni na czas wyjazdu.

Wiąże się z tym szereg korzyści. Przede wszystkim możemy wybrać samochód dopasowany gabarytowo do potrzeb związanych z wyjazdem. Nie musimy się już martwić o brak przestrzeni bagażowej, brak miejsca na nogi u pasażerów tylnej kanapy i inne niewygody – po prostu wypożyczamy samochód na tyle duży, przestronny i wygodny, aby podróż upłynęła komfortowo. Dodatkowo w większości wypożyczalni możemy dobrać np. bagażnik dachowy czy bagażnik na rowery.

Samochody z wypożyczalni cechuje również w większości niski przebieg oraz prawidłowy stan techniczny, często są również w okresie gwarancyjnym, ponieważ wypożyczalnie cechuje rotacja parku samochodowego co 2-4 lata ze względu na sposób finansowania floty samochodowej. Dlatego samochód z wypożyczalni zwykle jest względnie nowy, o niskim przebiegu oraz regularnie sprawdzany technicznie.

Wypożyczenie samochodu na urlop oznacza również, że własny samochód zostawiamy pod domem, nie eksploatując go i nie zwiększając gwałtownie jego przebiegu. Ponadto nie musimy się martwić o dodatkowe ubezpieczenie, które związane jest zwłaszcza z wyjazdem za granicę.

Dla wielu osób barierą do podjęcia decyzji o wypożyczeniu samochodu są oczywiście koszty. Jednak biorąc pod uwagę powyższe korzyści, warto rozważyć taką opcję. Koszty rozłożymy również na większą ilość osób, jeśli decydujemy się na wyjazd w grupie i wypożyczenie samochodu typu bus. Wówczas wynajęcie samochodu z wypożyczalni może być opłacalne również finansowo.

Skorzystaj z oferty Wypożyczalni Samochodów Pol-Motors i zarezerwuj online swój samochód.

Napisz do nas na Messengerze!